Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Tamamen Yönetilen IT Hizmetleri: “Altun Elektronik, tüm IT sistemlerini ve kullanıcılarını sabit ve öngörülebilir aylık bir ücret karşılığında izler, yönetir, destekler ve güvence altına alır.”

Ortak Yönetilen IT Hizmetleri: “İç IT’nizi ekibinizin bir uzantısı olarak destekliyoruz. Bu rol, yamalama, tekrarlayan görevler, tek seferlik hizmetler ve özel projeleri içerir. Biz arka plandaki işleri yönetirken iç IT, her şeyi diğer alanlarda yönetir.”

 
 
 

Bilgisayar Tamiri

Laptop Tamiri

Ekran Tamiri (Televizyon, Monitör, Medikal Monitör)

Oyun Konsolu Hizmetleri

Siber Güvenlik

IT Danışmanlığı

Kripto Para Danışmanlığı

Bulut Servisler

Network Connectivity (ISP Hizmetleri)

IT stratejisi ve uyum rehberliği ile öncülük ederek, Tecnologia, IT sağlayıcı endüstrisindeki iki büyük boşluğu doldurur. Bu uzmanlık, müşterilere şunlarda yardımcı olur:

Zaman, para tasarrufu ve karlılığı artırma. Çalışanların frustrasyonunu azaltma ve takım moralini iyileştirme. Veri ihlallerine, fidye saldırılarına ve yasal risklere karşı savunmaları güçlendirme. Bilgi güvenliği ve uyum riskini azaltma.

Temel Hizmetler, her Tamamen Yönetilen IT Hizmet Seviye Anlaşması’nda yer alan sabit, temel kaynaklardır.

vCIO – Dijital dönüşümünüzü ilerletmek için hesap incelemeleri ve IT haritaları ile stratejik yönlendirme, bütçeleme, planlama ve danışmanlık hizmetleri. Yönetilen Hizmetler Concierge – Tüm hesap detayları için irtibat noktanız. Bu güvenilir danışman, vCIO’nuz ve hizmet ekibi arasındaki koordinatördür, IT hizmetleri, faturalar ve karar verme, işbirliği, üretkenlik, uyumluluk, iş sürekliliği, güvenlik ve verimliliği destekleyen her iş teknolojisi hakkındaki soruları yönetir. Müşteri Yönetim Araçları – Profesyonel Hizmetler Otomasyonu, Bilet, CRM, Uzaktan Yönetim ve İzleme, Belgelendirme, İletişim, Bildirim ve Veri Gizliliği. Satıcı Teknik Destek – Diğer teknoloji satıcılarınızla doğrudan etkileşim kurarız, olay giderme, bilet açma, talepleri yükseltme veya IT ortamınız içindeki olayları çözme amacıyla çalışırız. Ayrıca, müşterinin onayıyla talep edilen durumlarda, çevrenizle ilgili temel soruları yanıtlayacağız veya satıcının hizmeti için ağ trafiğine izin verecek IP adresleri tahsis edeceğiz. Bu yardım, donanım üreticilerini, yazılım geliştirme şirketlerini, bulut hizmeti sağlayıcılarını, ISP’leri, telekom brokerlarını, yazıcı ve fotokopi şirketlerini ve yerel kuryeleri içerir. Satın Alma Hizmetleri – Tecnologia, ürünleri yalnızca yetkili kanallardan kaynaklar ve iş sınıfı çözümleri önerir. Ayrıca konfigürasyon seçeneklerini belirler, uygun kaydı sağlar, lisanslamayı ve garanti yönetimini yönetir ve tüm ürünlerin gerçek olduğunu garanti eder. Ağ Yönetimi – İzleme, Yönetim, Raporlama, Alan Adı ve SSL Sertifikası Yönetimi, Uzaktan Olay Giderme ve Yerinde Olay Giderme.

Eğer bir müşterinin birden fazla konumu varsa – genişletilmiş Ağ Yönetimi ve Satıcı Teknik Yardım gereksinimleri ile – ek Temel Hizmetler ücretleri uygulanacaktır.

Altun Elektronik, performansı artırmak ve riski azaltmak amacıyla standartlara ve en iyi uygulamalara dayalı kanıtlanmış bir IT sürecine strateji ve bütçe uygulamayı seven büyüyen organizasyonlarla seçici bir şekilde iş ortaklığı yapar.

Altun Elektronik, güçlü, sessiz ve güvenli IT sistemleri oluşturur ve sürdürür; bunu, düzenli olarak planlanmış Stratejik İş İncelemeleri sırasında bir vCIO ile aktif olarak müşterilerimizi yönlendirerek ve danışmanlık yaparak gerçekleştirir.

Altun Elektronik çoğu lokasyonu, yeni müşteri onboard’larını aylık olarak iki adet ile sınırlamaktadır. Bu yaklaşım, ilişkinin ömrü boyunca müşterilerimize artan işletme kaldıracı sağlayan kapsamlı, veri odaklı kalite kontrollerini – ön uçta – uygulamamıza olanak tanır.

Altun Elektronik, tasarımı gereği yanıt vermeye yöneliktir. İT sistemlerinin mimarisini ve yaşam döngüsü yönetimini bilgilendirmek için standart tabanlı bir yaklaşımı takdir eden organizasyonlarla iş ortaklığı yapıyoruz.

Bu uyum, müşterilere sürekli, reaktif, acil müdahaleye ihtiyaç duymayan, işlerini büyütmeye odaklanmaları için daha fazla zaman sağlayan işi optimize eden bir teknolojinin keyfini çıkarmalarına olanak tanır.

Kullanıcılara doğrudan destek erişimi sağlıyoruz, bu da darboğazları ortadan kaldırır ve bize veri ve bilgi toplama fırsatı verir, böylece eğitim eksikliklerini belirleyebilir ve sistem iyileştirmelerini öneririz.

Servis Seviye Anlaşmamız, müşteri konularını ve P1, P2, P3 ve P4’e göre yanıt sürelerini önceliklendirir. Önemli bir sunucu veya bulut uygulama kesintisi bir P1’dir.

Bir şifre sıfırlama konusunda yardım etmek P4’tür. İyi haber: size kendi başınıza şifre çözümü kurabiliriz, bu nedenle bir bilet açmanıza gerek yok.

Sonuç, bileşik faiz kavramına benzer. Zaman içinde sürece yatırım yaptığınızda, hem hizmet kalitesi hem de yanıt verme yeteneği birikir. Yatırım yapmamak (veya geç başlamak), yetişmenin imkansız olduğu anlamına gelir.

Operasyonel olarak olgunlaşmış organizasyonlar şu dikeylerde:

  • Profesyonel Hizmetler
  • CPA
  • Hukuk
  • Finans
  • Sigorta
  • Gayrimenkul
  • Danışmanlık
  • Üretim
  • Sağlık
  • Kar Amacı Gütmeyen
Bizimle iletişime geçin

Bizimle iş ortaklığı yaparak kapsamlı IT hizmetleriyle çalışın.

Sorularınızı yanıtlamaktan ve ihtiyaçlarınıza en iyi uyan hizmetlerimizi belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
Sonraki adım ne olacak?
1

Sizin uygun olduğunuz bir zamanda bir görüşme planlarız

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı düzenliyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın