Biz Kimiz?

altunelektronik.com, Türkiye’nin tüm noktalarına bilgisayar, yazılım ve elektronik servis hizmeti sağlamaktadır. altunelektronik.com marka bağımsız tüm bilgisayar, laptop, notebook, televizyon, telefon ve tablet ürünlerinin genellikle yazılımsal ve donanımsal sorunlarını çözümleyen ve hizmeti ayağınıza getiren bir mühendislik çözüm hizmetidir.

Destek verdiğimiz Dell, Alienware, Lenovo, Acer, Lenovo, Toshiba, Hp, Samsung, MSI, Packard, Bell, Casper, Compaq, Exper, Fujitsu, Siemens, Benq, Crea, Lg, Nec, Datron, Aidata ve diğer markalar için destek veriyoruz. Aynı zamanda bu ürünlere genel destek vererek yazılımsal sorunlarını çözüyoruz.

altunelektronik.com, yılların biriktirdiği tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Bilgisayar, Notebook Tamir, Televizyon Tamiri, Telefon Tamiri ve Tablet Tamiri hizmetleri sunmakla kalmayıp aynı zamanda kurumsal şirketlere Remote (Uzaktan Yardım) hizmeti sağlamaktadır

Neler Yapıyoruz?

IT Hizmetleri ve Bilişim kapsamında yaptığımız hizmet siz değerli müşterilerimizin IT sorunları ile alakalı tüm sorunlarını kapsamına almaktadır. Tüm bilgisayar donanım ve yazılım sorunlarını gidererek, yedek parça gereksinimi olduğu anlarda sizlere yedek parça ileterek ya da tarafınızdan sağlanan yedek parçayı sağlayarak kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır.

Problem ne kadar büyük olursa olsun gece gündüz demeden biz sizin işlerinizin aksamadan ilerlemesini sağlamak için bizler varız.