Partnerler & Sertifikalar

İşinizi ileriye taşımak için bizimle ortaklık kurun.

Üst düzey şirketlerle işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz ve gurur duyabileceğimiz hizmetler sunuyoruz.

Teknolojinin organizasyonların yaptıkları işte en iyisi olmalarını sağlaması gerektiğine inanıyoruz. Müşteri başarısına olan bu bağlılık, Altun Elektronik’in Türkiye genelindeki stratejik CIO’lar ve IT liderleri için öncü stratejik yönetilen hizmet ve güvenlik ortağı olarak tanınmasına neden olmaktadır.

Kimlik bilgilerimizin neden önemli olduğu

Altun Elektronik olarak müşterilerimize üst düzey hizmet ve uzmanlık vadetmekteyiz. Elit sertifikasyonlarımız ve endüstri ortaklıklarımız, bu sözü vermemizin ve bunu güvenle yapmamızın en büyük nedenlerinden biridir.

Operasyonlarımızı en yüksek veri işleme standartlarına uyumlu hale getirdik, böylece her endüstri için düzenleyici taleplere önceden uyum sağlıyoruz. Genişleyen ulusal varlığımız, araçlarımızı ve ağlarımızı sağlayan şirketlerle derin ilişkilere sahip olma fırsatı sunuyor. Bu uzmanlığı, her gün daha iyi eğitilmiş hizmet personeli ve son teknoloji ürünler ve paketler aracılığıyla sizin için kullanıyoruz.

Sertifikalı Bilgi Sistemleri Güvenlik Profesyeni (CISSP)

Bu sertifikasyon, en iyi sınıf bir ciber güvenlik programını tasarlayabilme, uygulayabilme ve yönetebilme yeteneğini kanıtlar.

ABD’de bu sertifikasyon, bir Yüksek Lisans düzeyinde bir nitelikle karşılaştırılabilir. Bu kadar ciddi bir sertifikasyon olması ve ekibimizin birçok üyesinin bunu kazanmış olmasından dolayı gururluyuz.

AICPA SOC 2 Type 2

Bu sertifikaya sahip olan az sayıda MSP’den biriyiz. Siber güvenliği ciddiye alan ve taahhütlerini destekleyen seçkin bir grup içinde yer almaktan gurur duyuyoruz. SOC 2, müşteri verilerinin güvenliği, kullanılabilirliği, işlenmesi, bütünlüğü ve gizliliği konularını kapsayan sıkı bilgi güvenliği politika ve prosedürlerimizin bir değerlendirmesidir. Type 2, prosedürlerimizi gerçekten nasıl uyguladığımıza odaklanan daha uzun bir incelemedir.

Microsoft

1975 yılında kurulan Microsoft, yazılım, hizmetler, cihazlar ve insanların ve işletmelerin tam potansiyellerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan çözümlerde dünya lideridir. Microsoft, zeki bir bulut ve zeki bir kenar dönemi için dijital dönüşümü olanaklı kılar.

Intel

Belki işlemcilerimizle tanırsınız. Ancak biz çok daha fazlasını yapıyoruz. Intel, teknolojinin sınırlarında inovasyon yaparak iş dünyası ve toplum için inanılmaz deneyimleri mümkün kılar ve dünya genelinde her birey için.

Bulutun yeteneklerini, Nesnelerin İnterneti’nin evrensel kullanımını, bellek ve programlanabilir çözümlerdeki en son gelişmeleri ve her zaman bağlı 5G iletişiminin vaadini kullanarak, Intel endüstrileri sarsıyor ve küresel sorunlara çözüm üretiyor. Politika, çeşitlilik, dahililik, eğitim ve sürdürülebilirlik konularında liderlik yaparak, hissedarlarımız, müşterilerimiz ve toplum için değer yaratıyoruz.

Strategic Partnerships

İş ortaklarımızla nasıl çalışıyoruz

Altun Elektronik iş ortaklarımıza en yüksek saygıyı gösteriyor ve aynı özeni bekliyoruz. Her iyi ilişkinin temelinin, verme ve almak arasında doğru dengeyi bulmak olduğuna inanıyoruz.

İki taraf arasında mükemmel bir denge kurma konusundaki yeteneğimizle gurur duyuyoruz, böylece ilişkilerimiz tam potansiyeline ulaşabilir.

Reviewed on
5/5
1979

Kuruluş

10000
+

Müşteriler bize güveniyor.

1,500
Proje

Tamamladık

Tanınan

Endüstri Lideri

Bizimle iletişime geçin

Bizimle iş ortaklığı yaparak kapsamlı IT hizmetleriyle çalışın.

Sorularınızı yanıtlamaktan ve ihtiyaçlarınıza en iyi uyan hizmetlerimizi belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
Sonraki adım ne olacak?
1

Sizin uygun olduğunuz bir zamanda bir görüşme planlarız

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı düzenliyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın