Endüstriler

Endüstri Uzmanlığı

Her ne olursa olsun, Altun Elektronik, sizin gibi işletmelere BT çözümleri konusunda yardımcı olmuştur.

Sizin sektörünüz için yönetilen BT hizmetleri

Altun Elektronik olarak, çeşitli sektörlerde işletmelerin BT ihtiyaçlarına hizmet verme konusunda gururla 40 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. Tecrübemiz, sektörünüzün özgünlüklerini anlamamıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir BT stratejisi geliştirmemize olanak tanır.

Altun Elektronik olarak, kuruluşunuzu ve faaliyet gösterdiğiniz pazarı doğru anlamak için gereken benzersiz, sektör özel deneyimi kazanmak için çalıştık.

Sizin sektörünüzü görmüyorsanız?

Bu liste eksiksiz değil. Daha fazla bilgi edinelim ve sektörünüzle ilgili deneyimimizi paylaşalım.

Neden IT için endüstri uzmanlığı kritiktir

Endüstri uyumluluğu

Sürekli değişen endüstri uyumluluk ve düzenleyici gereksinimleri var. Siz bu gereksinimlere uyuyor musunuz? Sağlık, hukuk, finans: size zaman ve stres tasarrufu sağlayacak uyumluluk deneyimine sahibiz.

Endüstri uygulamaları

Birçok endüstri, endüstriye özgü uygulamaları kullanır. Ekibimiz, Sage, Quickbooks, ERP sistemleri gibi uygulamaları yapılandırma, güncelleme ve sorun giderme konusunda deneyime sahiptir.

Endüstri güvenliği

Siber saldırılar küçük işletmeleri düzenli olarak hedef alır ve bazı endüstriler diğerlerine göre daha fazla risk altındadır. Siber güvenlik hizmetlerimiz, işletmenizin korunduğundan emin olur.

Bizimle iletişime geçin

Bizimle iş ortaklığı yaparak kapsamlı IT hizmetleriyle çalışın.

Sorularınızı yanıtlamaktan ve ihtiyaçlarınıza en iyi uyan hizmetlerimizi belirlemenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Your benefits:
Sonraki adım ne olacak?
1

Sizin uygun olduğunuz bir zamanda bir görüşme planlarız

2

Keşif ve danışmanlık toplantısı düzenliyoruz

3

Bir teklif hazırlıyoruz

Danışmanlık Randevusu Alın